Zagorje - Stara Vodenica
Dana
Sati
Minuta
Sekundi
Oduševit će vas domaće okruženje, jer sve što se ovdje nudi podsjeća na nekadašnja starinska seoska gospodarstva. Posebnu toplinu i intimu odaju otvoreno ognjište, starinska krušna peć i stara vodenica.
Mali obiteljski hotel u Hrvatskom zagorju – pansion – comfor „Stara Vodenica“
Udaljeni smo od Zagreba cca 30 km. Oko nas se nalaze povijesne kulturne znamenitosti kao: Etno selo Kumrovec (cca 6 km), Matija Gubec Stubičke toplice, dvorac Veliki Tabor, dvorac Trakošćan, muzej pračovjeka u Krapini, poznato svetište Marija Bistrica, poznata vrela Terme Tuhelj, Krapinske Toplice, Stubičke Toplice, Terme Jezerčica- sve u krugu 10 do 40 km.
Također, možemo se pohvaliti i samim gradom Klanjcom, poznatom galerijom Antuna Augustinčića, kao i Franjevačkim samostanom i izložbom jedinstvenih sarkofaga grofova Erdody, kao i muzejom čuvaonicom umjetničkih djela. U blizini se nalazi poznato vinogorje s Klanječkim podrumom zvanim „Pelnica“, kao i par malih gospodarstava koji se mogu pohvaliti svojim vinima.
U ponudi restorana možete pronaći domaću tradicionalnu kuhinju u kojoj prevladavaju zagorski specijaliteti iz kuhinje naše bake. Restoran je kapaciteta 70 sjedećih mjesta, ima terasu s 20 mjesta i vanjski vrt s 40 sjedećih mjesta.
Smještajne jedinice kategorizirane su ‘pansion – comfor’, a u sklopu imamo i wellnes ponudu s masažama i opuštanju u jacuzzi-u te otvoreni bazen za goste. U vrtu su smještene sjenice u kojima se poslužuje hrana te malo dječje igralište i mali zoo vrt sa domačim životinjicama.
Uživajte u domaćim zagorskim specijalitetima!
Kupljeno više od 0
Ostavi nam svoju email adresu kako bi te obavijestili kada ponuda postane ponovno dostupna