- U srcu netaknute prirode, na brežuljku 800 m iznad rijeke Kupe
- U malenom selu nedaleko Lukovdolu, 12 km od AC Zagreb Rijeka
- Tradicionalna višestoljetna kuća, prekrasno uređena modernom opremom
- Blizina Kamačnika, Orlovih stijena, NP Risnjak
Skrasite se na tri dana u Kući za odmor Plemenitaš, u idiličnom goranskom selu Lukovdol, nedaleko grada Vrbovsko, na brežuljku ispod kojeg teče rijeka Kupa
To je tradicionalna, višestoljetna kuća koja je potpuno renovirana i prekrasno uređena s modernom opremom. Kuća Plemenitaš je nositelji oznake kvalitete Kvarner family koja jamči visoke turističke standarde, uređeni okoliš, poštivanje tradicije, odličan smještaj i obiteljsku atmosferu. Dođite i provedite s društvom ili obitelji 3 prekrasna dana u ovoj nenadmašnoj prirodi!
Kuća može primiti do 7 osoba. Sastoji se od prizemlja i visokog potkrovlja. U prizemlju su dvije spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz na veliku terasu, dnevni boravak s kaminom, kuhinja s trpezarijom i kupaonica. U visokom potkrovlju nalazi se velika spavaća soba s balkonom i zahodom. Posjeduje perilicu za suđe, perilicu za rublje, aparat za kavu, fen za kosu, brzi wifi, TV s kućnim kinom, SAT TV, DVD, kolekciju filmova raznih žanrova. Kuća posjeduje vanjski roštilj s vrtnom garniturom. Dječji krevetić stoji na raspolaganju kao i nekolicina igračaka.

Kuća je idealno mjesto za odmor ili romantični vikend, a ako je aktivni odmor ono što želite, prošetati se možete do Orlovih stijena koje se nalaze iznad Plemenitaša i s kojih se pruža jedinstven pogled u daljinu preko rijeke Kupe i slovenskih planina. Možete posjetiti i Nacionalni park Risnjak. Ako želite loviti ribu možete dobiti jednodnevnu dozvolu. Koga pak zanima kulturni turizam može posjetiti Oblikovnu radionicu Plemenitaš, muzej i rodnu kuću Ivana Gorana Kovačića, dvorac Zrinsko Frankopanski u Severinu ili pak samostan u Gomirju. Pruža vam se bezbroj mogućnosti, na vama je samo da izaberete.
Prepustite se ljepotama Gorskog kotara uz smještaj u kući za odmor Plemenitaš!